15 lat doświadczenia w naprawie szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicy.

Profesjonalna wymiana szyb samochodowych – Wrocław i okolice

Start > Profesjonalna wymiana szyb samochodowych – Wrocław i okolice

Profi Glass, to firma z 15-letnim doświadczeniem w branży – profesjonalna wymiana szyb samochodowych – Wrocław i okolice

 • Oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę wymiany i naprawy szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicach. Przechodzimy z klientem cały proces. Zaczynamy od doboru odpowiedniej autoszyby, przez zamówienie i montaż szyby z dojazdem do klienta, na obsłudze gwarancyjnej kończąc!
 • Na usługę wymiany szyb samochodowych oferujemy dożywotnią gwarancję oraz 1.5 roku gwarancji na wady ukryte autoszyby.
 • Obszar działań mobilnego serwisu wymiany autoszyb: Wrocław i okolice, oraz całe woj. dolnośląskie

Profesjonalna i szybka wymiany autoszyb we Wrocławiu? Zadzwoń – odpowiemy na wszystkie pytania!

503 497 252


Profi Glass – godziny otwarcia

 • Poniedziałek-piątek 8:00-20:00
 • Sobota 9:00-15:00

 

Profesjonalna i szybka wymiana autoszyb Wrocław i okolice?

Lata temu wymiana szyb w samochodzie nie była procesem szczególnie skomplikowanym. Kształty były typowe, a same szyby nie były wyposażone w różne technologie, tak jak miejsce ma to dziś. Obecnie temat wymiany autoszyb wymaga profesjonalnego podejścia. Choć wydaje się, że szyby to „łatwy” temat, to w rzeczywistości, aby profesjonalnie zająć się uszkodzoną lub zniszczoną szybą, należy pamiętać o wielu kwestiach.

 • Mimo że szyby pozornie są przeźroczyste, to w rzeczywistości istnieje cała palet kolorów autoszyb. Dobieramy razem z klientem odpowiedni wariant, który jest zgodny ze specyfikacją pojazdu.
 • Wymienialiśmy szyby samochodowe już w wielu pojazdach, żaden kształt już nas nie zaskoczy. Należy odnotować, że im kształt jest bardziej nietypowy, tym trudniejsza jest naprawa.
 • Nowoczesne samochody posiadają często cały zestaw czujników i kamer – ich poprawne zamontowanie i przyłączenie jest niezwykle ważne, bo niedopatrzenia w tej kwestii mogą prowadzić do niepoprawnego działania różnych systemów w pojeździe.
 • Źle zamontowana szyba samochodowa może skutkować nieszczelnościami, a w skrajnych przypadkach grozi nawet poważnym uszkodzeniem, zagrażającym pasażerom!

Profesjonalna naprawa czy wymiana uszkodzonej autoszyby?

O tym czy szyba podlega naprawie, czy całej wymianie decyduje indywidualna ocena. Istnieją jednak przesłanki, które pozwalają nawet niedoświadczonej osobie ocenić, z czym ma do czynienia. W większości przypadków, uszkodzenie o wielkości nieprzekraczającej 2 cm daje się naprawić bez potrzeby wymiany całej szyby.

Profesjonalna wymiana szyb samochodowych Wrocław i okolice – dojazd do klienta

Nasz profesjonalny mobilny serwis przez lata wypracował skuteczny system pracy oraz dobre kontakty z dostawcami części, dzięki czemu możemy zaoferować nie tylko szybką usługę, ale także bardzo konkurencyjne ceny, a to wszystko potwierdzają opinie naszych klientów! Profesjonalna wymiana autoszyb w mieście Wrocław i okolicach w wydaniu Profi Glass odbywa się w kilku krokach:

 1. Kontakt klienta z nami podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, bądź e-mailowej dowiadujemy się, którą szybę naprawiamy/wymieniamy: prosimy o podanie marki, modelu i roku produkcji pojazdu.
 2. Określenie parametrów autoszyby – poza danymi dot. pojazdu musimy wiedzieć także jakiego koloru jest szyba i ew. w jakie systemy jest wyposażona.
 3. Ustalenie miejsca i terminu naprawy lub wymiany. Po określeniu rodzaju usługi i zamówieniu potrzebnych elementów umawiamy się na konkretny termin i datę. Zależy nam, aby cała naprawa odbyła się w dogodnych dla klienta warunkach – w krótkim terminie.
 4. Określenie ceny – gdy już mamy wszelkie informacje potrzebne do wykonania zlecenia, informujemy klienta o kosztach całej usługi. Uczciwie wyceniamy materiały, robociznę i mobilną obsługę. Wymiana autoszyby to nie usługa luksusowa, a konieczna, która (jak zawsze) przytrafia się w najgorszym momencie.
 5. Wykonanie usługi – o umówionej godzinie przyjeżdżamy do Klienta z całym potrzebnym sprzętem do demontażu i montażu szyb oraz wszelkimi niezbędnymi środkami, by bezproblemowo naprawić szkodę.
 6. Płatność i gwaranacja – dopiero po wykonanej naprawie klient uiszcza opłatę za usługę. Na usługi Profi Glass otrzymujecie państwo dożywotnią gwarancję oraz 1.5 roku na ewentualne ukryte wady autoszyby.

 

Skontaktuj się lub zadzwoń pod numer 503 497 252, a my zajmiemy się resztą!