15 lat doświadczenia w naprawie szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicy.

Przyciemnianie szyb

Start > Przyciemnianie szyb

Liczy się komfort jazdy

Folie z atestem

Polskie prawo pozwala przyciemniać szyby boczne i tylne. Szyby boczne z przodu mogą być przyciemnione max. do 30%. Wszystkie szyby z tyłu można przyciemnić maksymalnie. Nie wolno natomiast oklejać foliami szyby czołowej z wiadomej przyczyny – nic nie może ograniczać nam widoczności przed maską.

Bardzo istotne jest, jakiej folii użyjemy do przyciemniania, dlatego warto to zadanie powierzyć specjalistom. Folia ograniczająca promienie UV musi posiadać atest Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych i homologację. Zapewni nam to spokój podczas kontroli drogowej i okresowego przeglądu pojazdu.

W Profi Glass stosujemy oczywiście tylko certyfikowane folie o sprawdzonych właściwościach termoizolacyjnych oraz przeciwsłonecznych, np. samochód zaparkowany w słonecznym miejscu nie nagrzeje się tak jak bez tej powłoki.

Na usługę przyciemniania szyb udzielamy dożywotniej gwarancji! Termin i szczegóły realizacji zlecenia ustalamy podczas rozmowy telefonicznej. Przed akceptacją warunków montażu folii uczciwie wyceniamy koszt materiałów, naszą pracę i dojazdu do Klienta.

Folie z atestem

Zadbaj o dyskrecję

Oprócz naprawy, sprzedaży i montażu szyb zajmujemy się poprawą wygody jazdy – przyciemniamy szyby boczne i tylne – zgodnie z przepisami. Zadbaj o bezpieczeństwo i prywatność przewożonych osób oraz uchroń przed niepotrzebnym zainteresowaniem transportowane przedmioty.

Umów się z Profi Glass