15 lat doświadczenia w naprawie szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicy.

Szybka wymiana szyb Wrocław i okolice – Profi Glass

Start > Szybka wymiana szyb Wrocław i okolice – Profi Glass

Usterka autoszyby? Szybka wymiana szyb Wrocław – Profi Glass

Mówi się, że jak chce się szybko i tanio, to nie będzie dobrze. A jak chce się szybko i dobrze, to nie będzie tanio. Ot gadanie – prawda jest taka, że w pewnych kryteriach można to wszystko połączyć – kwestia doświadczenia. A tego nam nie brakuje – Profi Glass to firma, która istnieje na rynku od 2005 roku i w te kilkanaście lat zdobyliśmy doświadczenie, kontakty u producentów szyb, a nasz model opieramy o serwis mobilny – najszybszy możliwy sposób działania w tej branży.

 

Twoja sprawa nie cierpi zwłoki? Usterka w trasie? Zadzwoń!

503 497 252

 • Wrocław
 • Trzebnica
 • Środa Śląska
 • Wołów
 • Brzeg Dolny
 • Oborniki Śląskie

Szybka wymiana autoszyb Wrocław – mobilny serwis Profi Glass

Dla jednego szybko może znaczyć zupełnie co innego, niż dla kogoś innego. Dla nas szybko, to znaczy – bez jakiejkolwiek zwłoki. Jesteśmy doświadczoną firmą, znamy wszystkich producentów szyb, mamy przemyślane wszystkie procesy, a nasi pracownicy przez lata zdobyli umiejętności, które pozwalają im pewnie działać. Ze względu na charakter usterek autoszyb, uruchomiliśmy serwis mobilny. Poważna usterka autoszyby często wyklucza podróż autem gdziekolwiek – bezpieczeństwo jest najważniejsze, a pęknięta tafla szkła bezpieczna nie jest. Przeprowadzimy Cię przez cały proces od ustalenia rodzaju usterki, przez dobór odpowiedniego produktu, na wymianie (nie) kończąc. Naszą pracę zamykamy, dopiero gdy klient jest zadowolony, a na nasze usługi udzielmy dożywotniej gwarancji!

Szybka wymiana autoszyb Wrocław i okolice

Szybka naprawa autoszyb? Jak to działa?

 1. Kontakt klienta z nami podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, bądź e-mailowej dowiadujemy się, którą szybę naprawiamy/wymieniamy: prosimy o podanie marki, modelu i roku produkcji pojazdu.
 2. Określenie parametrów autoszyby – poza danymi dot. pojazdu musimy wiedzieć także jakiego koloru jest szyba i ew. w jakie systemy jest wyposażona.
 3. Ustalenie miejsca i terminu naprawy lub wymiany. Po określeniu rodzaju usługi i zamówieniu potrzebnych elementów umawiamy się na konkretny termin i datę. Zależy nam, aby cała naprawa odbyła się w dogodnych dla klienta warunkach – w krótkim terminie.
 4. Określenie ceny – gdy już mamy wszelkie informacje potrzebne do wykonania zlecenia, informujemy klienta o kosztach całej usługi. Uczciwie wyceniamy materiały, robociznę i mobilną obsługę. Wymiana autoszyby to nie usługa luksusowa, a konieczna, która (jak zawsze) przytrafia się w najgorszym momencie.
 5. Wykonanie usługi– o umówionej godzinie przyjeżdżamy do Klienta z całym potrzebnym sprzętem do demontażu i montażu szyb oraz wszelkimi niezbędnymi środkami, by bezproblemowo naprawić szkodę.
 6. Płatność i gwaranacja – dopiero po wykonanej naprawie klient uiszcza opłatę za usługę. Na usługi Profi Glass otrzymujecie państwo dożywotnią gwarancję oraz 1.5 roku na ewentualne ukryte wady autoszyby.

Czytaj więcej na temat tego jak działamy…

Tania i dobra wymiana autoszyb Wrocław i okolice – to możliwe!

O tym, że działamy szybko poświadcza nasz sprawny mobilny serwis, ale czy działamy dobrze? Z dumą szczycimy się tym, że nasze usługi cieszą się piątkową oceną w Google! Zajmujemy się autoszybami od 2005 roku, w tym czasie poznaliśmy zakamarki tej branży, wiemy jak robić to dobrze, wiemy jak nie marnować czasu i pieniędzy – tak swoich, jak i klientów.

 


Serdecznie mogę polecić owe usługi. Szybko, sprawnie i bez zarzutu. Cieszę się, że mogłam skorzystać z usług, które w pełni mnie zadowalają. Ceny również są przystępne. Profesjonalizm i kultura osobista na wysokim poziomie.

~Aleksandra S. (opinie Google)


 

Profi Glass – wymiana, naprawa, przyciemnianie autoszyb – gdzie działamy?

Nasze usługi opieramy o mobilny serwis, dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować na różne przypadki naszych klientów. Elastyczność w tym zakresie sprawia, że docieramy w różne zakątki woj. dolnośląskiego. Głównym obszarem naszych działań są:

 • Wrocław
 • Trzebnica
 • Środa Śląska
 • Wołów
 • Brzeg Dolny
 • Oborniki Śląskie

Pracujemy od poniedziałku do piątku między 8:00 a 20:00 i w soboty od 9:00 do 15:00. Zadzwoń: 503 497 252