15 lat doświadczenia w naprawie szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicy.

Wymiana autoszyby z dojazdem do klienta – Wrocław i okolice

Start > Wymiana autoszyby z dojazdem do klienta – Wrocław i okolice

Profi Glass – wymiana autoszyby z dojazdem do klienta Wrocław od ponad 15 lat!

Firma Profi Glass działa na Wrocławskim rynku od 2005 roku, a wymiana autoszyby z dojazdem do klienta we Wrocławiu jest ważnym punktem naszej oferty. Rozumiemy realia i wiemy, że usterki szyb bywają na tyle poważne, że wykluczają poruszanie się pojazdem – nie dość, że to niebezpieczne, to ponadto naraża nas – kierowców na interwencje funkcjonariusza policji i zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Chcesz się dowiedzieć więcej o naszych usługach i ofercie? Zajrzyj do:

Wymiana autoszyby z dojazdem – Wrocław i okolice

Rozumiemy także, iż wiele osób poruszających się na co dzień po Wrocławiu, mieszka pod miastem. Z tego powodu nasz mobilny serwis operuje także w miejscowościach pod wrocławskich. Nasz mobilny serwis jest usługą kompleksową – zajmujemy się dobraniem odpowiedniej autoszyby, szybkim zamówieniem, a następnie dojeżdżamy do klienta i wymieniamy uszkodzoną część. Profi Glass to serwis, który operuję głównie w miejscowościach:

 • Wrocław
 • Trzebnica
 • Środa Śląska
 • Wołów
 • Brzeg Dolny
 • Oborniki Śląskie

Jesteśmy elastyczni i jeśli Twoja sprawa nie cierpi zwłoki, a nie znalazłeś tutaj miejscowości, w której mieszkasz – zadzwoń, pomożemy usunąć usterkę!

Jak działa nasz mobilny serwis wymiany autoszyby w mieście Wrocław?

Działamy szybko, bo wiemy jak bardzo w dzisiejszych czasach potrzebny jest sprawny samochód – sami nie wyobrażamy sobie funkcjonowania i pracowania bez auta. Cały proces musi być więc dobrze zorganizowany, aby nie marnować zbędnie czasu. Wszystko zaczyna się od kontaktu ze strony klienta – podczas rozmowy telefonicznej, bądź konwersacji e-mailowej. Dowiadujemy się, którą szybę należy naprawić i w jakim pojeździe. Prosimy o takie informacje jak marka i model pojazdu oraz rok jego produkcji.

Ważne są także takie parametry jak kolor szyby czy jej wyposażenie dodatkowe (czujniki, kamery itp.). Te informacje pozwalają dobrać dokładnie taki produkt, jaki jest nam potrzebny. Gdy zbierzemy wszystkie potrzebne dane – możemy rozpocząć cały proces. Kontaktujemy się z najlepszymi dostawcami szyb, aby produkt nie posiadał żadnych niepożądanych defektów i żeby idealnie pasował do samochodu.

Następne kroki to:

 • Ustalenie miejsca i terminu naprawy. Działamy nie tylko w powiecie wrocławskim, ale w wielu przypadkach dojeżdżaliśmy już do różnych miejscowości w woj. dolnośląskim.
 • Wycena – wszystkie dane, które zebraliśmy + koszt samej szyby pozwolą nam na podanie kosztu całej usługi – słyniemy z uczciwych wycen materiału, robocizny i dojazdu do klienta – wymiana autoszyby to nie luksusowa usługa, a konieczność w razie usterki. Klienci ocenili nas na 5 i jesteśmy z tego dumni!
 • Wykonanie usługi – zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, dojeżdżamy do klienta z całym potrzebnym osprzętem i wszystkim, co niezbędne. Wymiana autoszyby trwa około godziny. Drugą godzinę należy odczekać, aby klej dobrze związał (tutaj istotna też jest wilgotność powietrza i temperatura).
 • Gwarancja i płatnośćdopiero po wykonaniu usługi przechodzimy do płatności. Naturalnie obsługujemy karty płatnicze oraz gotówkę. Udzielamy dożywotniej gwarancji na naszą usługę oraz 1,5 roku na ewentualne wady ukryte szyby.

Czy potrzebuję wymiany autoszyby, czy wystarczy naprawa?

O tym decyduje każda sytuacja indywidualnie, natomiast w większości przypadków łatwo określić uszkodzenie punktowy – popularnie nazywane odpryskiem. Jeśli średnica nie przekracza 2 cm – prawdopodobnie można naprawić tę usterkę bez wymiany szyby samochodowej.

Przejdź do FAQ i dowiedz się więcej na temat tego, jak naprawa przebiega

Szybka i elastyczna usługa wymiany autoszyby we Wrocławiu lub okolicy? Skontaktuj się lub zadzwoń pod numer 503 497 252 a my doradzimy Ci, jak należy działać i szybko uporamy się z problemem. Działamy sprawnie, a przez cały okres naszej działalności wymieniliśmy tysiące szyb samochodowych.


Profi Glass – godziny otwarcia

 • Poniedziałek-piątek 8:00-20:00
 • Sobota 9:00-15:00