15 lat doświadczenia w naprawie szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicy.

Wymiana szyb w kamperach i autobusach

Start > Wymiana szyb w kamperach i autobusach

Wymiana szyb w kamperach i autobusach – mobilna wymiana szyb – serwis szyb w dużych pojazdach

Od 15 lat zajmujemy się naprawą, wymianą szyb w autobusach, kamperach i innych dużych pojazdach. Zazwyczaj stosujemy mobilną wymianę szyb, dojeżdżamy na miejsce do klienta i tam wymieniamy pękniętą szybę.

Nasz mobilny serwis szyb Profi Glass, dojedzie we wskazane miejsce i kompleksowo zajmie się naprawą, bądź wymianą szyby w Twoim pojeździe – zadzwoń!

503 497 252


By sprostać wymaganiom naszych Klientów, obsługujemy nie tylko samochody osobowe, busy i ciężarówki wszystkich marek i modeli. Oferujemy także demontaż i montaż szyb w maszynach budowlanych i rolniczych, wykorzystywanych w różnych regionach woj. dolnośląskiego. Sposób samej wymiany takiej szyby jest bardzo podobny, do tego znanego z samochodów osobowych. Różnią się one jedynie kształtem i wielkością, a przez kilkanaście lat istnienia naszej firmy widzieliśmy już najbardziej zmyślne szyby w autobusach i kamperach – szczególnie. Często mocno zaokrąglone do środka.

Szyby do autobusów i kamperów – Wrocław i okolice – mobilny serwis szyb Profi Glass – jak działamy?

Wystarczy wykonać telefon, a my podczas rozmowy ustalimy parametry szyby, która wymaga interwencji naszego serwisu. Współpracujemy z cenionymi producentami każdego z rodzajów szyb – w tym także specjalistycznych. Pamiętaj – podczas rozmowy, będziemy pytać o parametry szyby, takie jak kolor, rozmiar i budowa. Jeśli nie jesteś pewien, jaką masz szybę – spokojnie, podpowiemy Ci jak samodzielnie poznać jej specyfikację. Dobór odpowiedniego produktu jest ważnym elementem całej usługi, ponieważ pozwala uniknąć marnowania czasu i sytuacji, w których np. jedna z szyb jest innego koloru niż pozostałe.

Profi Glass udziela dożywotnią gwarancję na swoje usługi oraz 1,5 roku gwarancji na szyby specjalistyczne!

wymiana-szyb-w-autobusach

wymiana-szyby-w-kamperze

W jakich pojazdach wymieniamy szyby?

W zasadzie rodzaj sprzętu nie ma większego znaczenia, bowiem w świecie szyb istnieją pewne standardy, które pozwalają wykorzystać naszą wiedzę w wielu różnych pojazdach, z tego względu podejmiemy się zlecenia naprawy, bądź wymiany szyby w każdym autobusie, czy kamperze:

  • kampery (Fiat, Citroen, Rapido, integry itd.)
  • autobusy
  • inne duże pojazdy

Nie znalazłeś tu sprzętu, który wymaga naprawy szyby? Zadzwoń i dowiedz się, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc!

 

503 497 252


Profi Glass – wymiana szyb w maszynach w woj. dolnośląskim od 2005 roku

Nasza firma istnieje na rynku od kilkunastu lat, a w tym czasie obsługiwaliśmy Klientów posiadających naprawdę różne pojazdy, w naprawdę ciężkich warunkach – na placach budów i w odległych gospodarstwach rolnych. Nasz mobilny serwis operuje przede wszystkim na terenie Wrocławia i w jego okolicach. Rozumiemy jednak, że ciężki, profesjonalny sprzętu musi pracować i zarabiać, a niezwykle uciążliwe może być przemieszczanie go do warsztatów. Dlatego wyszliśmy z ofertą na całe województwo dolnośląskie.

Wszystkie te lata na rynku, to nasze doświadczenie, znajomość producentów i dostawców szyb do pojazdów wszystkich typów, a także umiejętność pracy z Klientem i dobre zrozumienie jego potrzeb. Jak przebiega proces naprawy, bądź wymiany szyby?

 

  1. Kontak telefoniczny i ustalenie potrzeb Klienta.
  2. Określenie parametrów szyby.
  3. Ustalenie miejsca i terminy naprawy, bądź wymiany.
  4. Określenie całościowej ceny całej usługi.
  5. Wykonanie usługi na miejscu u Klienta.
  6. Płatność i udzielenie gwarancji na usługę oraz szybę.

 

Skontaktuj się lub zadzwoń pod numer 503 497 252, a my zajmiemy się resztą!

 

Dowiedz się więcej: