15 lat doświadczenia w naprawie szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicy.

Szyby specjalistyczne

Start > Szyby specjalistyczne

Koparki i maszyny rolnicze

Wymiana szyb w maszynach

Mobilny serwis Profi Glass zajmuje się przede wszystkim naprawą i wymianą szyb w autach osobowych, busach i ciężarówkach wszystkich marek i modeli. By sprostać wymaganiom Naszych Klientów, w ofercie mamy również demontaż i montaż szyb w maszynach wykorzystywanych np. na placach budowy lub w rolnictwie.

Sposób wymiany szyby specjalistycznej jest podobny do wymiany szyby w samochodach osobowych. Szyby różnią się jedynie wielkością i kształtem. Jeśli nie masz doświadczenia w demontażu i montażu szyb w maszynach, zadzwoń do naszego serwisu i poczekaj, aż przyjedziemy.

Dojedziemy w każde wskazane przez Ciebie miejsce na Dolnym Śląsku – wykonamy naprawę od A do Z bez wizyty w warsztacie. Nie musisz też samemu szukać nowej szyby. Współpracujemy z cenionymi producentami każdego rodzaju szyb, w tym specjalistycznych. Pamiętaj jedynie, by podczas dogadywania szczegółów zlecenia podać odpowiednie informacje o parametrach uszkodzonej szyby. Dzięki temu dowieziona przez nas szyba będzie miała odpowiedni kolor, rozmiar i budowę.

Na naszą pracę udzielamy dożywotniej gwarancji, natomiast na szybę – 1,5 roku. Preferujemy płatność gotówką lub przelewem.

Wymiana szyb w maszynach

Pomożemy w pracy

By nie dopuścić do przestoju w pracy z powodu uszkodzenia maszyny, postaramy się umówić demontaż i montaż szyby specjalistycznej w Twoim sprzęcie najszybciej, jak to możliwe. Przed rozmową z pracownikiem naszego serwisu przygotuj informację o szybie i maszynie.

Umów się z Profi Glass