15 lat doświadczenia w naprawie szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicy.

Mobilny serwis

Start > Mobilny serwis

Dojazd do Wrocławia i okolic

Usługi u Klienta

Profi Glass od 2005 r. zajmuje się profesjonalną wymianą szyb samochodowych i do maszyn specjalistycznych, np. budowlanych, na terenie Wrocławia, Trzebnicy, Środy Śląskiej, Wołowa, Brzegu Dolnego i Obornik Śląskich. Mieszkasz w mniejszej miejscowości w województwie dolnośląskim? Spokojnie, do Ciebie również szybko dojedziemy!

  • Zdemontujemy szybę, której nie da się już naprawić.
  • Nie musisz zamawiać szyby w innym miejscu – współpracujemy z najlepszymi producentami.
  • Zamontujemy szybę każdej wielkości w każdym typie auta i maszyny.
  • Przyciemniamy szyby boczne i tylne zgodnie z przepisami prawa.
  • Na materiały i nasze usługi udzielamy gwarancji.
Usługi u Klienta

Szybki kontakt z serwisem

Pracujemy od poniedziałku do soboty. Sprawnie odpowiadamy na telefony i wiadomości. Nie zostawiamy żadnego Klienta z Wrocławia i okolic bez pomocy! W zależności od wielkości i rodzaju uszkodzenia naprawimy lub wymienimy każdą szybę samochodową.

Umów się z Profi Glass

Szybko i bez przyjazdu do warsztatu

Współpraca z Profi Glass krok po kroku

01

Pierwszy kontakt

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej lub e-mailowej pytamy, którą szybę naprawiamy i w jakim pojeździe: prosimy o podanie marki, modelu i roku produkcji.

02

Sprawdzenie parametrów szyby

Jeśli Klient nie wie, jaki kolor ma szyba i w co jest wyposażona, radzimy, by sprawdził te parametry, ponieważ pozwoli nam to idealnie dobrać nowy egzemplarz.

03

Ustalenie miejsca i terminu

Po określeniu rodzaju usługi umawiamy się na konkretny, dogodny termin i miejsce: działamy w całym województwie dolnośląskim, nie tylko we Wrocławiu.

04

Podanie cennika

Gdy już mamy wszelkie informacje potrzebne do wykonania zlecenia, możemy podać koszt całej usługi. Uczciwie wyceniamy materiały, robociznę i dojazd do Klienta.

05

Wykonanie usługi

O umówionej godzinie przyjeżdżamy do Klienta z całym potrzebnym sprzętem do demontażu i montażu szyb oraz wszelkimi niezbędnymi środkami, by bezproblemowo naprawi szkodę.

06

Udzielenie gwarancji i płatność

Po wykonanej pracy przechodzimy do płatności: akceptujemy kartę i gotówkę. Udzielamy dożywotniej gwarancji na swoje usługi oraz 1,5 roku na ewentualne wady ukryte szyby.

Przede wszystkim: jakiego koloru jest szyba. Dowiemy się tego, przykładając do niej białą kartę papieru. Poza tym dobrze mieć wiedzę o tym, że szyby mogą być pokryte powłokami przeciwsłonecznymi i termoizolacyjnymi, np. fotochromowymi, oraz że mogą być wyposażone w kamery, sensory deszczu lub zmierzchu i w ogrzewanie. W samochodach montuje się także szyby akustyczne.

Uszkodzenie punktowe, czyli tzw. odprysk, który ma średnicę do 2 cm, można naprawić bez wymiany szyby. Nie ma znaczenia, w jaki sposób doszło do szkody, zawsze usuwa się ją w następujący sposób: nawierca się zewnętrzną warstwę szyby, pozbywa się powietrza, wtłacza specjalną żywicę i utwardza się ją promieniami UV. Z kolei zarysowań na szybie można się pozbyć przez wypolerowanie jej specjalną pastą.

Odradzamy samodzielnych prób naprawy uszkodzeń, ponieważ bez odpowiedniej wiedzy, sprzętu i środków tylko pogorszymy sprawę, np. szybę, którą można było uratować, będzie trzeba wymienić. Często na skutek niewłaściwych działań odprysk się powiększa lub do wnętrza szyby dostają się środki trwale uszkadzające jej warstwy.

Dlatego też do czasu przyjazdu serwisu nie myjemy szyby. Najlepiej zabezpieczyć ją taśmą samoprzylepną lub folią, by się nie zabrudziła i natychmiast zadzwonić do Profi Glass. Unikniemy dzięki temu zwiększonych kosztów wykonania usługi.

Sama wymiana trwa ok. 60 min. Obejmuje wycięcie starej szyby, osadzenie nowej i zamocowanie innych elementów, np. listew i ramion wycieraczek. Kolejną godzinę może potrwać schnięcie kleju w warunkach atmosferycznych: ok. 20 st. Ci 60% wilgotności. Im chłodniej, tym klej dłużej schnie.